Aplikacja mobilna, zawierająca informacje o naszym odpadowym systemie jest już do pobrania! ZGZM App. można bezpłatnie ściągnąć w sklepach Google Play – dla urządzeń pracujących na systemie Android oraz w App Store – dla urządzeń Apple’a.
Dzięki „ZGZM App.” szybko dowiemy się, gdzie wyrzucić niepotrzebny przedmiot, poznamy obowiązujące na naszym terenie zasady segregacji odpadów lub sprawdzimy termin odbioru śmieci i harmonogram pracy Gratowozu.
To nie wszystko! Aplikacja umożliwia zlokalizowanie wszystkich Osiedlowych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na naszym ternie, można też za jej pomocą zamówić dodatkową usługę, sprawdzić dojazd do Centralnego PSZOK-u lub po prostu poczytać ciekawostki, związane z recyklingiem odpadów.
Zachęcamy do bezpłatnego pobrania i zainstalowania aplikacji ZGZM App. na swoich telefonach komórkowych, smartfonach czy tabletach oraz przetestowania jej możliwości. Pobrać aplikację można również klikając na znajdujący się obok kod QR.   Zobacz spot: ZGZM App.

Wszelkie uwagi i spostrzeżenia, związane z funkcjonowaniem nowej aplikacji ZGZM App. prosimy nadsyłać na adres odpady@zgzm.pl.